Word Rally Car

World Rally Car to organizacja z pylife która ma zamiar rozwijać się i stanowić zgraną ekipe


#1 2014-07-19 14:17:23

UFO

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-19
Posty: 1
Punktów :   

Wniosek o przyjecie do gangu

1. Nick:(F)UFO

2. Wiek:26...

3. Pasek :http://panel.pylife.pl/i/48086.pasek1.png

4. Opisz siebie w (przynajmniej 2 zdaniach): no cóż  nie jestem konfliktowy lubie sie bawić. mam 26 lat mieszkam w Kielcach i potrzebuje być w ogarniętej organizacji

5. Jak oceniasz swoją kulturę w skali 1-10 ?: 11 nigdy nie ubliżam nikomu musi mnie ktos baaardzo wkurzyć ale to i nawet wtedy nie reaguje tylko piszę skarge

6. Masz dysleksję? TAK/NIE : NIE ale błędy ort. zdarzają się każdemu

7. Jeżeli ktoś z gangu ma problem i się do Ciebie z nim zwraca co robisz?: oczywiście że pomagam lubię pomagać

8. Jak długo grasz na serwerze Play Your Life?:  długo od 8 miesięcy  nabite juz mam ponad 560h

9. Czy posiadasz Ts/Skype/Mumble ? taak

10.Ile godzin dziennie poświęcasz na grę? :   zależy   od tego ile pracuje  ale staram sięsiedziec okolo 2-3 h minimum

11.Jaki pojazd/y posiadasz?:  no więc tak posiadam

3x perek
3x sadler
3x moon
manana
stallion
tampa
mesa
tornado
premier
cardona
walton
clover
i mam jeszcze 80k  które przeznacze na kilka aut

12. Coś od siebie(musiałem dodac tez powinno byc )

myślę ze to będzie dobry pomysł jak w zamian przepiszę wszystkie auta na org zamiast dawać wpisowego    perki i moon idealnie sie nadają na bramę:) mi te auta są nie potrzebne  przepisze z 18 aut które mam 17  ponieważ tornado jeżdżę prywatnie i oczywiście mam zamiar dokupić jeszcze okolo 5 aut jak dozbieram do 100k lub jedno drozsze króre zamierzam przepisać na org . Powiem w skrócie szukam ogarniętej organizacji która ma ogarniętych ludzi i lidera a Apachio nim jest.


Pozdrawiam
UFO/Grzegorz

Offline

#2 2014-07-19 14:39:23

Apachio

Administrator

Zarejestrowany: 2014-06-02
Posty: 41
Punktów :   

Re: Wniosek o przyjecie do gangu

Przyjęty.Zgłoś się do mnie na serverze.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.3gpgsm.pun.pl www.zakonpytonga.pun.pl www.team-carpselectioner.pun.pl www.dcforum.pun.pl www.listek.pun.pl