Word Rally Car

World Rally Car to organizacja z pylife która ma zamiar rozwijać się i stanowić zgraną ekipe


#1 2014-06-14 15:29:03

Riideer

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-14
Posty: 1
Punktów :   

Rekrutacja do WRC

1. Nick:RiideeR
2. Wcześniejsze nicki: PlPawel , |CS-BOSS|PL_Pawel , aktualny to RiideeR
3. Pasek z http://panel.pylife.pl: http://panel.pylife.pl/gracz/40311
4. Dlaczego mamy cię przyjąć ?: Jestem osobą która może przydać się w gangu. Na pewno dobrze dogadam się z członkami organizacji. Jestem osoba uczciwą możecie sie po mnie spodziewać że nie będę  uprzykrzał gry innym członkom. jestem osoba która podporządkowuje się regulaminowi który obowiązuje w gangu
  Nie widziałem żeby gdzieś był punkt 5 więc pisze Info by nie wyszło że żle napisałem podanie
6. Jak oceniasz swoją kulturę w skali 1-10 ?: 8
7. W jakich organizacjach miałeś okazję być?: Byłem w jednym gangu, który zmienił nazwe. Początkowo nazywał się |COS| CytrusorazSwiatek ale po przejęciu go zmieniliśmy wspólnie nazwe na |CS| Ciemna Strefa. Z gangu odszedłem ponieważ nie chciałem juz być tam Bossem.
8. Masz dysleksję? TAK/NIE Nie
9. Co rozumiesz przez określenie " Ogarnięty gracz/użytkownik forum"?: Gracz napewno nie  musi się dopytywać o różne rzeczy na Serwerze jak i na Forum, potrafi samodzielnie odnaleźć co mu potrzeba i ja właśnie jetem taka osobą 
10. Jeżeli ktoś z gangu ma problem i się do Ciebie z nim zwraca co robisz?: Pomagam mu jak najszybciej i jak najefektowniej rozwiązać zaistniały problem.
11. Jak długo grasz na serwerze Play Your Life?: 5 mieśęcy
12. Czy posiadasz Ts/Skype/Mumble ?Mam TS oraz skypa nie widzę żadnego problemu żeby posiadać mumble w każdej chwili moge go pobrać

Offline

#2 2014-06-14 16:40:39

Apachio

Administrator

Zarejestrowany: 2014-06-02
Posty: 41
Punktów :   

Re: Rekrutacja do WRC

Przyjęty
Zgłoś się na serverze do:Jator lub Apachio^

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jaruga.pun.pl www.infidels.pun.pl www.cargofrigo.pun.pl www.clubbers.pun.pl www.n-w-u-fed.pun.pl